فروشگاه دیاکو طب با هدف معرفی تخصصی،مشاوره و فروش تجهیزات پزشکی و تولید تخت های بیمارستانی و ارتقای سطح کیفیت تجهیزات نگهداری بیمار در منزل و ورود به بازار های جهانی با بهره گیری از نیروهای جوان و مستعد و در راستای بهبود به بخش تولید باشعار(ما میتوانیم?) در سال ۱۳۹۰ تاسیس و شروع به فعالیت کرد.

فعالیت ها

تیم تحقیق و توسعه دیاکو طب بر اساس شناسایی نیاز بازار تجهیزات پزشکی و با کمک گرفتن از فارق التحصیلان ممتاز مهندسی پزشکی و ایجاد اشتغال فعالیت جدیدی در زمینه تعمیر و عیب یابی کلیه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی قبیل دستگاههای سیتی اسکن،رادیولوژی و اکسیژن،ونتیلاتور و… توانست خدمات بسزایی را ارائه دهد و هر روز به کمک شما مشتریان عزیز در راستای تحقق این مهم قدم برداشته.

دیاکو طب با هدف ایجاد یک رابطه برد_برد و تعامل سازنده و پایدار با مشتریان بازار هدف و توسعه فرهنگ سلامتدر احاد جامعه کشور تاسیس گردید و امیدوار است بتواند با تکیه به اصول بازار یابی‌،حفظ صداقت،امانت داری و استفاده از ظرفیت های ساختاری خود کالاهای مورد نیاز مشتریان در بخش تجهیزات پزشکی و سلامت را با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت و معتبر ترین گارانتی عرضه نماید.

چرا مشتریان از دیاکو طب خرید میکنند؟

کالاهایی که دریافت میکنید با انچه در سایت میبینید و در مشخصات کالا میخوانید کاملاً یکسان میباشد.

  1. میتوانید در کمترین زمان ممکن،معتبرترین و بهترین برند های موجود را با جزییات کامل ببینید و فقط با چند کلیک یا یک تماس تلفنی در صورتی که زمان یا امکان بازدید از نزدیک در فروشگاه های دیاکو طب را ندارید درب منزل دریافت کنید.
  2. در دیاکو طب کلیه کالاها اورجینال بوده و دارای گارنتی اصلی و ذکر شده در شناسنامه کالا میباشد.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل پس از خرید از دیاکو طب تیم پشتیبانی واحد خدمات پس از فروش دیاکو طب اماده پاسخگویی و برطرف کردن مشکل شما در سراسر ایران در کمترین زمان میباشد.
  4. بیست و چهار ساعت فرصت بررسی و تست کالا جهت احترام به مشتریان گرامی دیاکو طب و اطمینان از کالای خریداری شده همچنین در صورت وجود مشکل در کالای شما بلافاصله کالای شما تعویض خواهد شد.

(اعتماد شما سرمایه ما است)

دیاکوطب